Kompletní rekonstrukce

Rekonstrukce domu, bytu nebo chalupy

Zrekonstruovaný domov je snem mnohých z nás. Avšak, cesta k tomuto cíli může být plná výzev a nejistot. 

Rádi vám pomůžeme projít touto cestu hladce a bez stresu, zejména pokud již máte vyhotovený projekt o nové podobě vašeho domu, bytu nebo chalupy. S nadšením se projektu ujmeme a provedeme kompletní rekonstrukci na míru

Naše parta zkušených řemeslníků se postará o veškeré stavební a zednické práce včetně elektroinstalace, rozvodů vody, odpadů, položení podlah, oprav stropů i zdí, výměny oken a dveří až po nábytek na míru. A to vše v předem dohodnutém termínu, za smluvenou cenu a  v perfektní kvalitě. 

Specializujeme se na region Krkonoše, Trutnov, Vrchlabí, Lánov, Dolní Dvůr, Černý Důl, Jilemnice, Jestřabí, Špindlerův Mlýn, Rokytnice v Krkonoších, Pec Pod Sněžkou, Malá Úpa, Velká Úpa, Svoboda nad Úpou, Janské Lázně, Vítkovice v Krkonoších a okolí ,Jak to celé probíhá

Schůzka

Zavolejte nám a domluvíme si osobní schůzku, kde podrobně probereme Váš projekt.

Cenová kalkulace

Na základě Vašeho projektu vám zpracujeme položkovou cenovou nabídku na kompletní rozsah služeb.

Smlouva

Domluvíme se na detailech a termínech zakázky a společně uzavřeme smlouvu. 

Realizace projektu

V dohodnutém termínu provedeme realizaci Vaší zakázky. V průběhu stavby pravidelně reportujeme její průběh.

Předávka

Když je hotovo, pečlivě po sobě uklidíme a předáme Vám Váš vysněný domov, který Vás nadchne. 

Následná péče

Jsme tu pro Vás i po dokončení stavby. Stačí říct a postaráme se o veškeré služby spojené s údržbou Vaší nemovitosti.


Zkušenosti našich zákazníků

Stavaři Krkonoše fungují profesionálně a můžu se na ně 100% spolehnout. Od návrhu funkčního řešení a vzorování materiálů přímo na místě až po výslednou realizaci, mnohdy i za náročných podmínek při finišování stavby. Vše ve vysoké řemeslné kvalitě a s citem pro detail.

Ing.Arch. Jan Ságl

Architekt

My mountain apartment in Spindels Mill has been neglected by the previous owner and therefore I expected the restoration to be very challenging. The refurbishment made by Stavari - Krkonose, immediately made the difference! The look and the quality have proven to benefit the apartment from the moment it has been installed. The building company has done the installation on time and the work has been very thorough. The workers were very professional and focused, the budget very accurate and no extra costs were invoiced at the time the project have been completed.
I strongly recommend the Stavari Krkonose company for any building projects!

Jakub Meisel, MBA

Technical and sales manager

,,Profesionální a lidský přístup jednatele je vždy mým požadavkem pro spolupráci a realizaci díla. Ten zde byl splněn vrchovatě a firmu Stavaři Krkonoše pana Slabého vřele doporučuji těm, kteří chtějí perfektní servis na vysoké úrovni"

Martin Havlíček

TDI / GD / PM 

Naše chalupa měla silně dosluhující původní podlahu starou cca 160 let. Ve firmě Stavaři Krkonoše jsme našli skvělého partnera pro citlivou rekonstrukci v historické roubence. Firma nám zajistila vlastně úplně všechno: návrh realizace, použití technologií, naplánovaní rozpočtu a v neposlední řadě i řešení neočekávaných komplikací, které se objevily až v průběhu rekonstrukce. Tím myslím třeba nutnost vyměnit část spodních trámů roubení, protože až po odkrytí podlahy vyšlo najevo, že trámy jsou zčásti napadené mravenci a nahnilé od vlhkosti. Pohotové řešení těchto zádrhelů je pro mě jednou z největších předností a Stavaři Krkonoše se se vším se ctí vypořádali. Pokud přemýšlíte o podobné rekonstrukci, pak neváhejte, můžu jedině doporučit."

Filip Řeháček

Manažer


Chci stavaře pro svůj projekt

Rádi Vám pomůžeme s výstavbou či rekonstrukcí Vašeho domova. Napište nám a rádi se s Vámi potkáme.

SILUS s.r.o.    FLOOOR - podlahy pro náročné    Stavaři Krkonoše - 1845