Portfolio našich projektů

Právě realizujeme...

V letošním roce realizujeme novostavby 2 rodinných domů - novostavba Poniklá a novostavba Maršov pro moc fajn zákazníky, dokončujeme přístavbu k novostavbě z roku 2021 ve Vrchlabí pro spokojené zákazníky, kterým jsme postavili nový domov, provádíme kompletní rekonstrukci prvorepublikové chaty v Harrachově, měníme okna a fasádu u školícího střediska Gall pro SSHR, proběhla rekonstrukce hotelu v Jánských Lázních pro náročnou klientelu ze zahraničí a nyní předěláváme kdysi skladovací halu v Trutnově na moderní potravinářskou výrobu pro výrobu outdoorových expedičních jídel značky Adventure Menu.


Úspěšně dokončené projekty

Zkušenosti našich zákazníků

Stavaři Krkonoše fungují profesionálně a můžu se na ně 100% spolehnout. Od návrhu funkčního řešení a vzorování materiálů přímo na místě až po výslednou realizaci, mnohdy i za náročných podmínek při finišování stavby. Vše ve vysoké řemeslné kvalitě a s citem pro detail.

Ing.Arch. Jan Ságl

Architekt

My mountain apartment in Spindels Mill has been neglected by the previous owner and therefore I expected the restoration to be very challenging. The refurbishment made by Stavari - Krkonose, immediately made the difference! The look and the quality have proven to benefit the apartment from the moment it has been installed. The building company has done the installation on time and the work has been very thorough. The workers were very professional and focused, the budget very accurate and no extra costs were invoiced at the time the project have been completed.
I strongly recommend the Stavari Krkonose company for any building projects!

Jakub Meisel, MBA

Technical and sales manager

,,Profesionální a lidský přístup jednatele je vždy mým požadavkem pro spolupráci a realizaci díla. Ten zde byl splněn vrchovatě a firmu Stavaři Krkonoše pana Slabého vřele doporučuji těm, kteří chtějí perfektní servis na vysoké úrovni"

Martin Havlíček

TDI / GD / PM 

Naše chalupa měla silně dosluhující původní podlahu starou cca 160 let. Ve firmě Stavaři Krkonoše jsme našli skvělého partnera pro citlivou rekonstrukci v historické roubence. Firma nám zajistila vlastně úplně všechno: návrh realizace, použití technologií, naplánovaní rozpočtu a v neposlední řadě i řešení neočekávaných komplikací, které se objevily až v průběhu rekonstrukce. Tím myslím třeba nutnost vyměnit část spodních trámů roubení, protože až po odkrytí podlahy vyšlo najevo, že trámy jsou zčásti napadené mravenci a nahnilé od vlhkosti. Pohotové řešení těchto zádrhelů je pro mě jednou z největších předností a Stavaři Krkonoše se se vším se ctí vypořádali. Pokud přemýšlíte o podobné rekonstrukci, pak neváhejte, můžu jedině doporučit."

Filip Řeháček

Manažer


Chci stavaře pro svůj projekt

Rádi Vám pomůžeme s výstavbou či rekonstrukcí Vašeho domova. Napište nám a rádi se s Vámi potkáme. 

SILUS s.r.o.    FLOOOR - podlahy pro náročné    Stavaři Krkonoše - 1845