Kdo jsou Stavaři Krkonoše

Místní srdcaři, co mají rádi hory i své řemeslo

Jsme parta řemeslníků z Krkonoš, kteří se při výkonu svých profesí potkali na jedné zajímavé a náročné rekonstrukci staré hájovny. 

Když jsme měli misi zdárně za sebou, napadlo nás, že když se spojíme, tak jsme schopni nabídnout kompletní služby. Zákazník tak získá komplexnost stavební firmy, profesionální a lidský přístup korunovaný kvalitním řemeslným zpracováním svého projektu. 

Nás tak práce ještě více baví, protože víme, že každý z nás na stavbě nechá to nejlepší a vzájemně se doplňujeme. Poskytujeme moderní řemeslné služby postavené na tradičních základech.

Dohromady zvládneme vše, co je pro stavbu či rekonstrukci potřeba. A ještě Vám uděláme z Vašeho nového domu opravdový domov prostřednictvím krásných dřevěných podlah, vestavěného nábytku či kuchyně Vašich snů. 

Nevěříte? Přijďte se přesvědčit ...

,,Nejlepší pocit mám, když vidím, jak to ty kluky baví a jaká je po nás krásná práce. Úplně nejlepší je, když to pak slyším i od našich zákazníků´´

Roman Slabý

Zakladatel Stavaři a Flooor - podlahy pro náročné

Pokud chcete novou koupelnu, nebo řešíte kamenný obklad nebo štuk, tak jedině od našeho Tolji. Nejšikovnější zedník a obkladač, kterého znám.

Tolja Kireyev

Parťák a vrchní obkladač

Nábytek na míru jedině od Míry. S pečlivostí jemu vlastní navrhne, nakreslí a následně vyrobí a namontuje od podlahy po kuchyň přesně podle Vašich přání

Mirek Němeček

Truhlář a nábytkář a tvůrce interiérů Flooor

Luboš je první zakladatel stavařů, aniž by o tom věděl...po několikaleté spolupráci na naší stavbě už nikoho jiného na vodu a topení nechceme. Vždycky si se vším poradí a i přes velké vytížení vše klape jak má. Umí i tepelná čerpadla, solární kolektory, takže vytápění budoucnosti.

Luboš Ságner

Instalatér, topenář a nepostradatelný člen party

Nepostradatelnou součástí našich vymazlených interiérů je sádrokartonářská parta Radka. Ani po letech nikde nic nepraská, všechno drží a vypadá parádně. Jsme rádi, že jsi s náma:-)

Radek Václavík

Mistr sádrokartonář

Bez Mirka ani ránu...nejspolehlivější řemeslník, kterého znám. O všem má přehled, vše mu krásně svítí a funguje. Elektroinstalační servis od A do Z na profesionální úrovni a ještě mnohem víc

Mirek Zajíček

pan elektrikář

Pavel je stavař tělem i duší. Nejraději má připravené projekty, novostavby a dobře se orientuje na stavbách občanské vybavenosti. Při výzvách typu koupelna v roubence bez vody ho asi neuvidíte, ale pokud máte větší projekt, budete v jeho nejlepších rukách

ing.Pavel Skuba

Stavbyvedoucí Stavaři - Krkonoše

Ideální človíček na zajištění financí pro Váš stavební projekt. Nám také pomohl při realizaci našeho velkolepého snu. Je to profík a s těma je radost spolupracovat.

Stanislav Petříček

Modrá Pyramida

Chci vidět Vaši práci na vlastní oči

Přijďte se podívat k nám do hájovny v Dolním Dvoře. Rezervujte si termín Vaší návštěvy.