Kdo jsou

 Stavaři Krkonoše

moderní stavební firma připravená Vás nadchnout

Místní srdcaři, co mají rádi hory i své řemeslo

Jsme parta řemeslníků z Krkonoš, kteří se při výkonu svých profesí potkali na jedné zajímavé a náročné rekonstrukci staré hájovny. Práce šla perfektně a výsledek stojí za to, takže jsme se sehráli a postupně přerostli ve stavební firmu, která má za cíl být tím nejlepším partnerem pro své zákazníky a ulehčit jim průběh stavby nebo rekonstrukce.

Spojením všech řemesel a rozšířením vlastních řad (již máme 20 zaměstnanců) jsme schopni nabídnout kompletní služby. Zákazník tak získá komplexnost stavební firmy, profesionální a lidský přístup korunovaný kvalitním řemeslným zpracováním svého projektu. 

Nás tak práce ještě více baví, protože víme, že každý z nás na stavbě nechá to nejlepší a vzájemně se doplňujeme. Poskytujeme moderní řemeslné služby postavené na tradičních základech pod jednou střechou.

Dohromady zvládneme vše, co je pro stavbu či rekonstrukci potřeba. A ještě Vám uděláme z Vašeho nového domu opravdový domov prostřednictvím krásných dřevěných podlah, vestavěného nábytku či kuchyně Vašich snů. 

Po letech vzájemné spolupráce jsme se stali MODERNÍ STAVEBNÍ FIRMOU se vším všudy, takže se nás nebojte oslovit i s větším projektem. :-) Rádi Vám postavíme novostavbu, vyřešíme kompletní rekonstrukci na klíč se vším všudy.

„Nejlepší pocit mám, když vidím, jak to ty kluky baví a jaká je po nás krásná práce. Úplně nejlepší je, když to pak slyším i od našich zákazníků.“

Roman Slabý

Zakladatel Stavaři-Krkonoše a Flooor - podlahy pro náročné

Pokud chcete novou koupelnu nebo řešíte kamenný obklad nebo štuk, tak jedině od našeho Tolji. Nejšikovnější zedník a obkladač, kterého znám.

Tolja Kireyev

Parťák a vrchní obkladač

Aleš nám dlouho chyběl a jsme rádi, že doplnil naše řady. Převzal tak vedení nad dřevěnými fasádami a terasami na našich projektech, které jsou prostě dokonalé.

Aleš Moravec

Stavební truhlář a podlahář

Luboš je první zakladatel stavařů, aniž by o tom věděl... po několikaleté spolupráci na naší stavbě už nikoho jiného na vodu a topení nechceme. Vždycky si se vším poradí, a i přes velké vytížení vše klape, jak má. Umí i tepelná čerpadla, solární kolektory, takže vytápění budoucnosti.

Luboš Ságner

Instalatér, topenář a nepostradatelný člen party

Nepostradatelnou součástí našich vymazlených interiérů je sádrokartonářská parta Radka. Ani po letech nikde nic nepraská, všechno drží a vypadá parádně. Jsme rádi, že jsi s námi. :-)

Radek Václavík

Mistr sádrokartonář

Bez Mirka ani ránu... nejspolehlivější řemeslník, kterého znám. O všem má přehled, vše mu krásně svítí a funguje. Elektroinstalační servis od A do Z na profesionální úrovni a ještě mnohem víc.

Mirek Zajíček

Pan elektrikář


Nábytek na míru jedině od Míry. S pečlivostí jemu vlastní navrhne, nakreslí a následně vyrobí a namontuje od podlahy po kuchyň přesně podle Vašich přání. 

Mirek Němeček

Interiérový specialista a projektový manažer

Pavel je stavař tělem i duší. Nejraději má připravené projekty, novostavby a dobře se orientuje na stavbách občanské vybavenosti. Při výzvách typu koupelna v roubence bez vody ho asi neuvidíte, ale pokud máte větší projekt, budete v jeho nejlepších rukách.

ing.Pavel Skuba

Hlavní stavbyvedoucí

Ideální človíček na zajištění financí pro Váš stavební projekt. Nám také pomohl při realizaci našeho velkolepého snu. Je to profík a s těma je radost spolupracovat.

Stanislav Petříček

Modrá Pyramida


Podporujeme lokální sportovní naděje 

Chci vidět Vaši práci na vlastní oči

Přijďte se podívat k nám do hájovny v Dolním Dvoře. Rezervujte si termín Vaší návštěvy.