Stavební firma z Krkonoš

Vítejte u Stavařů Krkonoše, firmy, kde se tradice spojuje s moderní technologií a láskou k přírodě.

Jsme moderní stavební firma z Lánova, tým kvalifikovaných odborníků, kteří mají dlouholeté zkušenosti v oboru. Zaměřujeme se na:

  • novostavby
  • kompletní rekonstrukce 
  • realizace interiérů na klíč

Používáme pouze kvalitní materiály a moderní technologie, aby jsme zajistili nejvyšší standardy kvality a bezpečnosti. Každý projekt je pro nás výzvou a příležitostí pro tvorbu unikátního a osobitého domova

Pracujeme s individuálním přístupem k našim klientů a jejich požadavkům, našim cílem je být vaším partnerem a ulehčit vám průběh celé stavby. Věnujeme pozornost každému detailu a pečlivě sledujeme celý průběh stavby. V průběhu realizace vás informujeme co se právě děje. Můžete nám přenechat veškeré starosti, které stavba nebo kompletní rekonstrukce obnáší a spolehnout se, že vše bude provedeno v čas, požadované kvalitě a za dohodnutou cenu.

Pokud hledáte spolehlivou stavební firmu z Krkonoš, která vám nabídne kvalitní služby a drží slovo, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme s realizací vašeho stavebního projektu.

Tým Stavařů 

„Nejlepší pocit mám, když vidím, jak to ty kluky baví a jaká je po nás krásná práce. Úplně nejlepší je, když to pak slyším i od našich zákazníků.“

Roman Slabý

Zakladatel Stavaři-Krkonoše a Flooor - podlahy pro náročné

Pokud chcete novou koupelnu nebo řešíte kamenný obklad nebo štuk, tak jedině od našeho Tolji. Nejšikovnější zedník a obkladač, kterého znám.

Tolja Kireyev

Parťák a vrchní obkladač

Aleš nám dlouho chyběl a jsme rádi, že doplnil naše řady. Převzal tak vedení nad dřevěnými fasádami a terasami na našich projektech, které jsou prostě dokonalé.

Aleš Moravec

Stavební truhlář a podlahář

Luboš je první zakladatel stavařů, aniž by o tom věděl... po několikaleté spolupráci na naší stavbě už nikoho jiného na vodu a topení nechceme. Vždycky si se vším poradí, a i přes velké vytížení vše klape, jak má. Umí i tepelná čerpadla, solární kolektory, takže vytápění budoucnosti.

Luboš Ságner

Instalatér, topenář a nepostradatelný člen party

Nepostradatelnou součástí našich vymazlených interiérů je sádrokartonářská parta Radka. Ani po letech nikde nic nepraská, všechno drží a vypadá parádně. Jsme rádi, že jsi s námi. :-)

Radek Václavík

Mistr sádrokartonář

Bez Mirka ani ránu... nejspolehlivější řemeslník, kterého znám. O všem má přehled, vše mu krásně svítí a funguje. Elektroinstalační servis od A do Z na profesionální úrovni a ještě mnohem víc.

Mirek Zajíček

Pan elektrikář


Nábytek na míru jedině od Míry. S pečlivostí jemu vlastní navrhne, nakreslí a následně vyrobí a namontuje od podlahy po kuchyň přesně podle Vašich přání. 

Mirek Němeček

Interiérový specialista a projektový manažer

Pavel je stavař tělem i duší. Nejraději má připravené projekty, novostavby a dobře se orientuje na stavbách občanské vybavenosti. Při výzvách typu koupelna v roubence bez vody ho asi neuvidíte, ale pokud máte větší projekt, budete v jeho nejlepších rukách.

ing.Pavel Skuba

Hlavní stavbyvedoucí

Ideální človíček na zajištění financí pro Váš stavební projekt. Nám také pomohl při realizaci našeho velkolepého snu. Je to profík a s těma je radost spolupracovat.

Stanislav Petříček

Modrá Pyramida

Podporujeme lokální sportovní naděje 

Chci vidět Vaši práci na vlastní oči

Přijďte se podívat k nám do hájovny v Dolním Dvoře. Rezervujte si termín Vaší návštěvy.