Kdo jsou Stavaři Krkonoše

Místní srdcaři, co mají rádi hory i své řemeslo

Jsme parta řemeslníků z Krkonoš, kteří se při výkonu svých profesí potkali na jedné zajímavé a náročné rekonstrukci staré hájovny. 

Když jsme měli misi zdárně za sebou, napadlo nás, že když se spojíme, tak jsme schopni nabídnout kompletní služby. Zákazník tak získá komplexnost stavební firmy, profesionální a lidský přístup korunovaný kvalitním řemeslným zpracováním svého projektu. 

Nás tak práce ještě více baví, protože víme, že každý z nás na stavbě nechá to nejlepší a vzájemně se doplňujeme. Poskytujeme moderní řemeslné služby postavené na tradičních základech.

Dohromady zvládneme vše, co je pro stavbu či rekonstrukci potřeba. A ještě Vám uděláme z Vašeho nového domu opravdový domov prostřednictvím krásných dřevěných podlah, vestavěného nábytku či kuchyně Vašich snů. 

Nevěříte? Přijďte se přesvědčit ...

Tým Stavařů Krkonoše


Nejprve stavebník při rekonstrukci hájenky a nyní její hrdý majitel a zároveň tvůrce myšlenky Stavaři Krkonoše. Postaráme se o Váš projekt a s pomocí kolegů Vám pomůžeme splnit Vaše sny o bydlení.

Roman Slabý

Zakladatel Stavařů Krkonoše

Majitel firmy FLOOOR - podlahy pro náročné

Luboš byl první místní řemeslník, který viděl náš projekt před 6 lety. V průběhu celé rekonstrukce fungoval skvěle a tak jsem moc rád, že jsme se domluvili na spolupráci.

 Práce má hodně a tak jsme rádi, že se na něj můžeme obracet s našimi projekty.

Luboš Ságner

Instalatér a topenář

Tolja je poctivý a šikovný zedník a umí krásné kamenné obklady. A taky perfektně česky. U nás dělal mimo jiné fasádu a omítky a štuky. Takový zedník je dnes vzácnost. Jsem rád, že jsi s námi.

Tolja Kireyev

Zedník, obkladač

S Mirkem spolupracujeme už 6 let a neznám svědomitějšího řemeslníka, navíc s vyhláškou 50. Všechny elektoinstalace i revize proběhly naprosto bez problémů a nemusel jsem se nikdy o nic starat. 

Miroslav Zajíček

Elektrikář

Pan sádrokartonář. Umí si poradit se vším, nikde nic nepraská, všechno vypadá skvěle a funguje jak má. Podhledy, šikminy, příčky ze sádrokartonu - to je jeho parketa.

Radek Václavík

Sádrokartonář

Chci vidět Vaši práci na vlastní oči

Přijďte se podívat k nám do hájovny v Dolním Dvoře. Rezervujte si termín Vaší návštěvy.